Doradztwo dla branży turystycznej

Oferujemy usługi doradcze dla firm zakładających lub prowadzących działalność hotelarską i gastronomiczną w całej Polsce. Udzielimy Państwu wsparcia oraz fachowej porady w zakresie tworzenia i wyposażenia obiektów turystycznych, rekrutacji profesjonalnej kadry oraz wdrażania skomplikowanych i zarazem nowatorskich rozwiązań biznesowych. Analiza potrzeb klienta pozwala nam zaproponować oryginalne rozwiązania, które prowadzą do sukcesu.

Zakres tematyczny obejmuje doradztwo w następujących obszarach:

Fachowej porady w zakresie projektowania i wyposażenia obiektów

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu, wyposażaniu obiektów turystycznych. Przedstawimy Państwu unikalne koncepcje oraz dostarczamy oryginalne rozwiązania biznesowe pozwalające osiągnąć sukces na rynku. Przeprowadzamy analizy projektów budowlanych pod względem funkcjonalności do celów hotelowych. Doradzamy przy wyborze wyposażenia.

Pozyskiwania środków zewnętrznych na finansowanie inwestycji

Zajmujemy się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków finansowania zewnętrznego. Naszym zadaniem jest obsługa w zakresie procesu pozyskania środków, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku, aż do rozliczenia otrzymanego dofinansowania. Wykonujemy biznes plany w celu pozyskania środków zewnętrznych w tym także pomocowych z funduszy Unii Europejskiej. W kontakcie z Klientem przykładamy szczególną wagę do indywidualnego podejścia do każdego projektu.

  • Rekrutacji profesjonalnej kadry
  • Wybrania najlepszej strategii rozwoju
  • Poprawy sprzedaży – wprowadzania nowych produktów

Wprowadzenia systemów jakości usług

Zapewnimy Państwu również niezbędnego wsparcia w procesie wdrażania systemów jakości usług.

  • Promocji obiektu
  • Optymalizacji zakresu przychodów i kosztów