O firmie

Działalność naszej firmy poparta jest wieloletnim doświadczeniem, które obejmuje organizację szkoleń i konferencji, doradztwo w zakresie realizacji inwestycji hotelowych i gastronomicznych oraz realizację szkoleń dla branży turystycznej.

W branży turystycznej działamy od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń i konferencji, zajmujemy się cała logistyką i szczegółami związanymi z organizacją spotkań. Współpracujemy z różnymi obiektami konferencyjnymi w całej Polsce, oferując różny standard usług i atrakcji dodatkowych.

Od paru lat działamy także w zakresie usług doradczych i szkoleniowych dla gestorów bazy turystycznej. Poprzez wprowadzanie nowych procedur, pomożemy Państwu zminimalizować koszty prowadzonej działalności oraz skutecznie zwiększyć sprzedaż. Podpowiadamy Państwu jak zyskać i utrzymać wiodącą pozycję na rynku.

W trosce o wysoki poziom świadczonych usług nasz firma zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasi doradcy oraz szkoleniowcy to zespół posiadający kompetencje w obszarze ekonomii, zarządzania, a także dysponujący doświadczeniem w świadczeniu usług z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracujemy również z wieloma specjalistami i firmami na terenie całego kraju, co pozwala na kompleksową obsługę powierzonych nam zadań.

Nasza firma jest właścicielem portali turystycznych www.twojekonferencje.pl oraz www.twojsylwester.pl, które są profesjonalnym i szybkim źródłem pozyskiwania informacji o obiektach szkoleniowych, konferencyjnych a także rekreacyjnych w całej Polsce. Ich atut stanowi aktywna mapa naszego kraju, która ułatwi odnalezienie właściwego obiektu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych portali.